درباره ما

به نام خداوند بخشنده مهربان

اگر بخواهیم درباره ما بدانید.

درباره ما، آواشو از آنجا شروع می شود که، فروشگاه کفش آواشو به عنوان مرجع تخصصی فروش انواع کفش، با بیش از 15 سال سابقه به صورت عمده و تک و همچنین صادرات به کردستان عراق بر آن شد که فروشگاه اینترنتی کفش آواشو را از سال 1399 راه اندازی نماید.

هدف این فروشگاه ارائه کفش های جدید و متنوع برای تامین نیاز تمام اقشار جامعه با سلیقه های متنوع می باشد تا همگان بتوانند تجربه یک خرید اینترنتی لذت بخش را داشته باشند.

ما ارائه محصولات با کیفیت بالا و تضمین بهترین قیمت را محور اصلی تمامی فعالیت‌های خود قرار داده و تمامی توان و تلاش خود را برای ایجاد بستر خرید اینترنتی رضایت بخش و آسان از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل به کار می گیریم.

زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود.

با توجه به اینکه امروزه افراد به دلیل عدم وجود زمان کافی برای خرید به شیوه سنتی و تنوع بالا در انتخاب کالا در بستر اینترنت، تمایل بالایی به خرید آنلاین دارند،

فروشگاه اینترتی کفش آواشو با ارائه جدیدترین مدل‌های کفش نیاز تمامی افراد را برآورده کرده است.

آواشو برخود لازم می‌داند اطلاعات محصولات را به صورت کامل، شفاف و دقیق ارائه نماید و با پشتیبانی همه جانبه در تمامی مراحل خرید برای مشتریان عزیز خود تجربه خریدی متفاوت و خوشایند خلق نماید.

فروشگاه اینترنتی آواشو دارای مجوز اینماد، از  وزارت صنعت، معدن و تجارت  و پروانه کسب  از اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می باشد تا مشتریان با خیال راحت، خریدی مطمئن انجام دهند.

(اینماد را می‌توانید در صفحه اصلی سایت مشاهده نمایید.)

فروشگاه اینترنتی آواشو در خدمت شماست

تیم جوان آواشو در نظر دارد

تولیدات با کیفیت را با بهترین قیمت به دست مردم مهربان میهن عزیزمان برساند.

چون ما مردم ایران، بهترین هستیم و لایق بهترین‌ها هستیم. 

 

لوگو صفحه نخست فروشگاه اینترنتی کفش آواشو