راهنمای انتخاب سایز آواشو

شاید برای خرید اینترنتی یکی از مشکلاتی که در ذهن شما باشد، چگونگی انتخاب سایز مناسب است. ما شما را در انتخاب دقیق‌تر سایز همراهی خواهیم کرد:

استفاده از جدول راهنمای سایز هرمحصول

در صفحه هر کالا یک جدول راهنمای انتخاب سایز آواشو منحصر به همان کالا قرار داده شده است که استفاده از آن بسیار ساده است. شما با کلیک کردن بر روی تصویر مربوطه می‌توانید این جدول را مشاهده کنید. در این جدول اندازه‌های دقیق هر سایز از کالا قرار داده شده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که پای خود را روی سطح صاف قرار داده و اندازه‌های آن را بدست آورید. سپس اندازه‌های بدست آمده را با جدول سایز ارائه شده مقایسه کنید و سایز مناسب خود را انتخاب کنید.

به هیچ وجه نگران نباشید، در پایان یادآور می‌شویم اگر بعد از تحویل کالا احساس کردید که سایز انتخابی شما مناسبتان نیست با رعایت موارد ذکر شده در بخش ضمانت محصول، تا 7 روز فرصت تعویض محصول را دارید.

برای خرید اینترنتی کفش، چگونه باید اندازه‌های پای خود را بدست آورید؟

درخرید آنلاین کفش، مهمترین موردی که باید در نظر داشت، اندازه مناسب کفش برای پا است زیرا کفشی با بهترین کیفیت و طرح در صورت کمی بزرگ یا کوچک بودن، عملاً غیرقابل استفاده خواهد بود. پس در صورتی که تصمیم به خرید کفش به صورت غیر حضوری دارید، قبل از انتخاب کفش، سایز مناسب برای پای خود را اندازه‌گیری کنید. برای بدست آوردن اندازه‌ی پای خود میتوانید مراحل زیر را انجام دهید:

قبل از شروع لازم به ذکر است که به صورت عمده ۳ نوع سایزبندی برای کفش‌های مردانه، زنانه و بچه‌گانه تعریف شده است. واحدهای کفش آمریکایی، اروپایی و بریتانیایی که واحد مرسوم در ایران، اروپایی است.آواشو چگونگی اندازه‌گیری سایز پا 01

۱ برای شروع یک برگ کاغذ که باید کمی بزرگتر از پایتان باشد، انتخاب کرده و پای خود را بر روی آن قرار دهید و با استفاده از یک خودکار، دور تا دور پای خود بر روی کاغذ را خط بکشید.

برای این کار نکات زیر را در نظر داشته باشید:

بهترین زمان برای اندازه‌گیری سایز پا، اواخر روز و یا پس از پیاده روی یا کار روزانه است، زیرا اندازه پا در این حالت کمی بزرگتر از حالت طبیعی خود است.

بهتر است برای اندازه گیری از جوراب استفاده کنید. اگر تصمیم دارید تا کفش را به همراه جوراب ضخیم استفاده کنید بهتر است برای اندازه گیری هم از همان نوع جوراب استفاده کنید. فقط در صورتی پای خود را بدون جوراب اندازه گیری کنید که تصمیم داشته باشید کفش را بدون جوراب استفاده کنید.

معمولا خطا در اندازه گیری سایز پا در حد ۳ میلی متر هست، پس در حین اندازه گیری هیچ وقت اعداد به دست آمده را گرد و رند نکنید. سعی کنید اندازه ها را با دقت کافی محاسبه کنید.

معمولا یکی از پاها کمی بزرگتر از دیگری هست، توصیه می‌کنیم تا برای محاسبه سایز مناسب کفش، هر دو پا را اندازه گیری کنید.

در صورتی که کفش کمی بزرگتر از پا باشد معمولاً می‌توان با استفاده از کفی یا موارد دیگر، بزرگی کفش را تا حدودی جبران کرد ولی سایز کوچک اکثراً موجب ایجاد ناراحتی در پا می‌شود. توصیه می‌کنیم تا پس از اندازه گیری، سانتیمتر به اندازه بزرگترین پای خود اضافه کنید تا فضای کافی برای پا داخل کفش وجود داشته باشد.

۲ طول پای خود را از انتهای پاشنه پا تا نوک انگشت شصت، اندازه بگیرد.

۳ عدد به دست آمده را در جدول موجود در صفحات مربوط به هر محصول پیدا کنید. توجه داشته باشید که برای اندازه گیری پا واحدهای مختلفی وجود دارد که در ایران اکثراً از اندازه‌های اروپایی استفاده می‌شود.

 آواشو چگونگی اندازه‌گیری سایز پا 00